KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ CADDELER YIKANDI

15 Haziran 2024

Türkoğlu Belediyesi Tarafından Kurban Bayramı Öncesi Caddeler Yıkanarak Temizlendi.
Belediye Başkanı Mehmet Karaca, belediye temizlik ekipleri ile birlikte Kurban Bayramı öncesi tüm ana caddeleri tazyikli su ile yıkayarak, kaldırım kenarlarında biriken atıkları temizledi.
Bayram öncesi temizlik çalışmalarına hız veren ekiplerimiz, ana caddeleri tazyikli su ile yıkadı. Çalışmalardan memnuniyet duyan vatandaşlar Türkoğlu Belediye Başkanı Mehmet Karaca’ya ve ekiplere teşekkür etti.
Türkoğlu Belediye Başkanı Mehmet Karaca Türkoğlu’nda temizliğe önem verdiklerini belirterek “ Daha temiz bir Türkoğlu için temizlik çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. Ana caddeler de ekiplerimiz bayram öncesi titizlikle temizlik yaptı. Bakım ve temizlik çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte tüm ana caddelerde tazyikli su ile yıkama çalışması yapıldı.
Türkoğlu bayrama hazır, şimdiden “Tüm Hemşehrilerimizin Bayramını Kutluyorum“ diyerek, özverili çalışmalarından dolayı Temizlik İşleri ekiplerimize ve araç desteği sağlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel’e teşekkür ederiz.