BAŞKAN KARACA DAN BAYRAM ÖNCESİ PERSONELLE TOPLANTI

14 Haziran 2024

Türkoğlu Belediye Başkanı Mehmet Karaca, Kurban Bayramı öncesi temizlik işleri personeli ile bir araya gelerek bayram süresince yapılacak çalışmalar ile ilgili koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi.

Türkoğlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bayram öncesi tüm hazırlıklarını yaparken, Başkan Karaca bayram boyunca özellikle temizlik konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmaması ve vatandaşlardan şikâyet gelmeden tüm kesim yerlerinin anında temizlenmesi için personeli uyardı.

Başkan Karaca, bayramda temizlik işlerinin her an sahada olacağını ifade ederek bu anlamda sıkıntı yaşamamak için koordinasyon toplantısı gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Başkan Karaca, “Temizlik işleri personelimiz gerçekten sahada özverili bir şekilde çalışıyor. Kurban Bayramı’nda da tüm ekiplerimiz sahada olacak ve bir sıkıntı yaşanmasının önüne geçecek. Kurban kesim yerlerimizde anında temizlik yapıp koku oluşmasını engelleyeceğiz.

Bunun dışında da bayram süresince teyakkuzda olacağız ve inşallah bu bayramı da sorun yaşanmadan selametle tamamlayacağız. Özveriyle çalışan tüm personelimize ilçemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan Başkan Karaca vatandaşların sağlık açısından kurban kesim alanları dışında bir yerde kurban kesimi yapmaması ricasında bulundu.

Toplantı sonrasında, Belediye Başkanımız Mehmet Karaca envanterimize kazandırdığı çöp aracını görevli personele emanet etti.

İlçemiz için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.”dedi.