Anasayfa / Haberler / MİLLETVEKİLİ KILIÇ’TAN TÜRKOĞLU ZİYARETİ

MİLLETVEKİLİ KILIÇ’TAN TÜRKOĞLU ZİYARETİ

Bir dizi ziyaretler için Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesine giden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve beraberindeki heyet ile birlikte ilk olarak AK Parti Türkoğlu İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, İlçe Başkanı Feyzettin Okumuş ve ilçe teşkilatı ile görüş alışverişinde bulundu.

Ardından Yeniköy Mahallesine geçerek üreten çiftçilerle bir araya geldiler. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Kadıoğluçiftliği Mahallesine yapılan sıcak asfalt bakım ve onarım çalışmasını yerinde incelediler. Seracılık tarımı ile meşhur Kadıoğluçiftliği mahallesinde bulunan domates seraları üreticisi Başkanı Bünyamin Gökburun, Mahalle Muhtarı Abdurrahman Tosun ve  çiftçileri ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.

Türkoğlu Belediyesi tarafından yapılan Çobantepe Sosyal Tesis çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgiler aldı. Çobantepe Mahalle sakinleriyle bir araya gelerek hasbihal eden Kılıç, Başkan Okumuş  ve beraberindeki heyet , hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Daha sonra; Kılıç, Başkan Okumuş  ve beraberinde ki heyet , Cumhurbaşkanı  Recep Tayip ERDOĞAN’ ın bölge halkına hediyesi olan Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından inşa edilen Kahramanmaraş Kılavuzlu Barajından çıkıp, Hatay’daki Amik Ovası’na hayat verecek Mega Sulama Projesi olan Orta Ceyhan-Menzelet-Kılavuzlu Projesini(GAP) yerinde incelediler.

Hakkında yonetici