Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
TÜRKOĞLU’NDA REFERANDUM ÇALIŞMALARI GECE GÜNDÜZ DEVAM EDİYOR

Referandum çalışmaları kapsamında Türkoğlu ilçesinde mahalle gezilerine katılan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve İlçe Başkanı Mehmet Ali Şen ile birlikte, ilçedeki iki şehit ailesinin evini taziye ziyaretinde bulundu. Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Mehmet Yavşan ve Şehit Jandarma Uzman Çavuş Erkan İmalı’nın ailelerini ziyaret ederek taziyede bulundular. İlçede iki şehit ailesinin evini taziye ziyaret eden Dilipak, başsağlığı dileklerini ileterek şehit evlerinde Kuran-ı Kerim okudu.

Daha sonra, Pazar günü yapılacak halk oylaması için, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve İlçe Başkanı Mehmet Ali Şen ile birlikte Minehöyük, Kuyumcular ve Camızobası Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler.

Pazar günü yapılacak referandumun öneminden bahsederek bu seçimde ülkenin geleceği için mutlaka ‘evet’ oyu kullanılması gerektiğini belirten Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; “Türkiye çok önemli bir ülke. Hem İslam Alemi için hem dünya için. İşte birileri bu kadar önemli olan Türkiye’yi elinde tutmak istiyor. Ama referandumda evet çıkarsa Türkiye düşmanlarına karşı güçlü bir ülke olacak, ” diye konuştu.

Referandum gezilerini sürdürdüklerini belirten AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak; Biz bu referanduma neden ihtiyaç duyuyoruz. Otorite boşluğu istikrarsızlık bu ülkede çok insanın canını yaktı. Geçmişe övgü veya sevgiyle değil bunu hep birlikte ibretle bakmamız lazım. Geçmişten ders alırsak, geleceğe daha güvenle bakmamız lazım, biz bunları söylüyoruz. “dedi.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu