Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
TÜRKOĞLU’NDA PARKLAR YAZ’A HAZIR

Türkoğlu Belediyesi tarafından, havaların ısınmasıyla birlikte vatandaşların uğrak yerlerinin başında gelen park ve yeşil alanlarda bakım, yenileme ve temizlik çalışmaları gerçekleştirildi.

Türkoğlu Belediyesi ekipleri, ilkbaharın gelmesiyle birlikte vatandaşların dinlenmek, eğlenmek ve güzel vakit geçirmek amacıyla ziyaret ettiği park ve yeşil alanlara yönelik hizmet ve çalışmalarını tamamladı.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş;
Tüm mahallelerimizdeki park, bahçe ve yeşil alanların temizliği, bakımı ve yenileme çalışmalarına özel bir önem vererek, daha temiz ve sağlıklı bir kent için sahada hizmet veren tüm ekiplerimizle seferber olduk.
Ekiplerimiz, koordineli, kesintisiz ve yoğun bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Amacımız, park ve yeşil alanları kullanan vatandaşlarımızın temiz, sağlıklı ve huzurlu bir ortamda günlerini geçirebilmelerini sağlamaktır.

Türkoğlu’nda yaşamı güzelleştiren, vatandaşlarımızın günlük hayatını kolaylaştıran hizmetlerimiz devam edecek. Vatandaşlarımızın belediye hizmetlerinden fazlasıyla yararlanması amacıyla çalışmalarımızı kararlılıkla sürdüreceğiz. Kaliteli, yaşanılır, düzenli ve sağlıklı bir kent için belediyecilik anlamında ihtiyaç duyulan hizmet, proje ve çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu