Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
TÜRKOĞLU’NDA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ANISINA RESİM SERGİSİ DÜZENLENDİ

Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104 yıldönümü münasebetiyle Uzunsöğüt İlkokulu  “Kahramanlar Can Verir, Yurdu Yaşatmak İçin” adlı resim sergisinin açılışını gerçekleştirdiler.

Türkoğlu Millet Meydanında düzenlenen sergi açılışına,  AK Parti Kahramanmaraş 25. ve 26. Dönem Milletvekili EPDK Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Uğur Dilipak, Türkoğlu İlçe Kaymakamı Gürbüz Saltaş, Belediye Başkanı Osman Okumuş, sivil toplum kuruluşları, daire amirleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Türkoğlu Millet Meydanında düzenlenen sergi açılışına, , AK Parti Kahramanmaraş 25. ve 26. Dönem Milletvekili EPDK Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Uğur Dilipak, Türkoğlu İlçe Kaymakamı Gürbüz Saltaş, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ile birlikte, sabah saatlerinden başlayarak katılım gerçekleştirdiği anma etkinlikleri sonrası düzenlenen sergiyi gezerek çalışmaları yapan öğrencileri tebrik etti.

Sergide savaşı anlatan maketlerin yanı sıra şehitlerin isimlerinin üzerlerin de yer aldığı temsili mezarları da yer aldı.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu