Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
Türkoğlu Modern Bir İlçe Olma Yolunda Hızla İlerliyor

Türkoğlu ilçemiz sanayi ve eğitim alanında olduğu gibi konut sektöründe de hızla ilerlemeye devam ediyor.

Bu bağlamda Türkoğlu Belediyesi’nin girişimleriyle Başbakanlık Toplu Konut İdaresinin Türkoğlu’nda yapacağı,  TOKİ konutlarının yapım inşaatına başlandı.Cumhuriyet mahallesi Toki Konutları mevkiine, ilk etapta, 2+1 tipinde emekliler için 75 adet konut yapımına başlanmış olup; daha sonra ise dar gelirli ihtiyaç sahibi ailelerin konut ihtiyacını karşılamak amacı ile 122 adet konut olmak üzere toplamda 197 adet daireler yapılacaktır.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; Türkoğlu  Belediyesi olarak Cumhuriyet Mahallesindeki  TOKİ Konutları mevkiine yapılacak olan,  emekliler için 75 adet TOKİ konutlarının  temel kazı çalışmalarına başlandığını belirterek; “Emekliler için yapılacak olan konutlara başvuranların, 05 Mayıs Perşembe günü saat 10:00 da ilçemiz Misak-ı Milli Konferans Salonunda noter huzurda çekilişleri yapılacaktır.Ardından ise 122 adet konut için vatandaşlarımıza duyurular ve bilgilendirme yapacağız. Şimdiden hayırlı olsun ” dedi.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu