Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
TÜRKOĞLU HEP BİR AĞIZDAN İSTİKLAL MARŞINI OKUDU

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın da canlı yayınla katıldığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında tüm Türkiye de olduğu gibi Türkoğlu ilçesinde de vatandaşların yoğun katılımlarıyla evlerinin balkonlarına çıkarak İstiklâl Marşı büyük bir coşkuyla okundu.
Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; 23 Nisan dolayısıyla, tüm Türkiye’de olduğu gibi Türkoğlu ilçemizde de Belediye personellerimizle birlikte bayramı kutladık. Tüm çocuklarımızın bayramını kutluyorum.

‘Bunun Dünya da Başka Örneği Yok’

23 Nisan denince iki şey geliyor akla, birincisi Türkiye Büyük Millet Meclisinin Kuruluşu, İkincisi de Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye’deki bütün çocuklara bu bayramı armağan etmesi. Bunun dünya da başka örneği yok.

Çocuklar bizim geleceğimiz, mayamız, hamurumuz. Onları nasıl şekillendirirsek Türkiye’nin geleceği de öyle olur.

Bugün Şehit, yetim ve öksüz çocuklarımızın bayramını kutladık. Boş zamanlarını geçirecekleri kitaplar oyun setleri hediye ettik. Dünyada tüm çocukların bayramını kutluyorum. Diyerek konuştu.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu