Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR YİNE GOL OLDU YAĞDI

Türkoğlu Belediye Spor tesislerinde, Türkoğlu Belediyespor ile Ekinözü Cela Belediyespor karşılaşmasında, Türkoğlu Belediyespor, Ekinözü Cela Belediyesporu 6-0’lık farklı galibiyetle yendi.

Golleri; Ufkun, Mahmut, Doğan, Yusuf ve Yakup ağlarla buluştururken, maçı 90 dk. Boyunca türbinlerden izleyen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, maç sonrası futbolcuları ve taraftarları tebrik ettiler.

Türkoğlu Belediyespor’un futbolcularına, teknik ekibe ve tüm taraftara teşekkür eden Belediye Başkanı Osman okumuş, engelli taraftarlara da buket çiçek takdiminde bulundu ve konuşmasında;

Bugün 3 Aralık Dünya Engelliler günü,  bugün dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımıza engellilerimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu kardeşlerimiz bizim yıllardır, futbol maçlarımızda futbolcularımızla beraber bizleri yalnız bırakmadılar.  Öncelikli olarak böyle bir pozitif yaşamları olduklarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.  Biliyorsunuz AK Partimizle birlikte son 15 yılda engelli kardeşlerimize gerek belediyemiz,  gerek hükümetimiz büyük bir pozitif ayrımcılık yapıyor. Diğer kardeşlerimizin de Empati yaparak engelli kardeşlerimize her zaman sahip çıkması bizler belediye başkanı olarak yaptığımız bütün icraatlar da bunların yaşamlarını kolaylaştıracak engelleri kaldıracak şartları ve hayatları onlara sunmamız lazım. Bu vesile ile bu kardeşlerimizin futbolcularımızla beraber engelliler gününü kutluyoruz.

Bugün ki maçta ise Ekinözü Belediye spor ve Türkoğlu belediye spor karşılaşmasında, Ekinözü Belediye Başkanımız, Ekinözü AK Parti İlçe Başkanımız bizleri yalnız bırakmadı ve centilmence bir maç oldu. Ekinözü Belediyespor’dan aldığımız 6-0’lık skoru bu engelli kardeşlerimize armağan ediyorum. Türkoğlu Belediye sporumuzun futbolcularına, Ekinözü belediye sporu futbolcularına, teknik ekibe ve tüm taraftarlarımıza teşekkür eder başarılarının devamını dilerim, diyerek konuştu.

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen ise konuşmasında; Bugün Kahramanmaraş’ımızın güzel ilçesi Türkoğlu mimari Osman Başkanı’mızın ilçesindeyiz bende Dünya Engelliler gününü kutluyorum. Bugünkü maç  Ekinözü Belediyespor ve  Türkoğlu Belediyespor beraberliğinde oldu tabi çok güzel bir maç oldu futbolda öncelik centilmenliktir. Ben öncelikli olarak Türkoğlu belediye spor oyuncularını ve başkanımızı kutluyorum. Şunu söylemeden geçemeyeceğim ben Türkoğlu’nda 2 yıl görev de yaptım tabiki son 3 buçuk yıl içerisinde Türkoğlu ilçesine çok güzel hizmetler yapıldı. Osman başkanımız dostumuz, sevdiğimiz arkadaşımız kendisine başarılar diliyorum herkese sevgiler saygılar sunuyorum, diyerek konuştu.

Türkoğlu Belediyespor taraftarı Serkan şen ise; Osman başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Biz her zaman Türkoğlu belediye sporun yanındayız. Bugün 3 Aralık dünya engelliler günü kutlu olsun her zaman Türkoğlu belediye sporumuzun yanındayız Osman Başkanımıza da bu jestlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.  Bizleri asla yalnız bırakmıyor her zaman yanımızda bizle beraber hayata devam ediyor. Osman okumuş ile engelsiz hayata devam ediyoruz, diyerek konuştu.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu