Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR, TRANSFER ATAĞINA KALKTI

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Türkoğlu Belediyespor, 1920 Maraşspor’dan Doğan Güldoğan, Bakırköyspor’dan Müslüm Şahin ve Elbistan Spordan ise Mahmut Aydın ile anlaştı.

Geçtiğimiz sezon Kahramanmaraş 1. Amatör Küme Büyükler Liginde mücadele eden ve burada şampiyon olan Türkoğlu Belediyespor, Bölgesel Amatör Lige yükselme baraj maçında Fidanspor’a penaltı atışları sonrası mağlup olarak Bölgesel Amatör Lige yükselememişti.
Bu sezon yine 1. Amatör Küme Büyükler Liginde mücadele edecek olan Mavi-beyazlı ekip, yine şampiyonluğun en güçlü adayları arasında yer alıyor. Yeni sezonda da geçtiğimiz sezon takımı çalıştıran Antrenör Hasan Balkan ile yeniden anlaşan Türkoğlu Belediyespor, transfer çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.
Teknik ekibin raporu doğrultusunda şampiyonluk için transfer çalışmalarını sürdüren Türkoğlu Belediyespor, bu kapsamda geçtiğimiz sezon 1920 Maraşspor’da forma giyen Doğan Güldoğan, Bakırköyspor’dan Müslüm Şahin ve Elbistan Spordan Mahmut Aydın ile el sıkıştı. Türkoğlu İlçesine gelen üç futbolcuda kendilerini mavi-beyazlı yapan sözleşmeye imza attı.
Takımın bayağı güzel bir yol kat ettiğini belirten Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş konuşmasında; Türkoğlu ilçemize Spor adına bir çok yenilikler getirdik. Sporun her dalına önem veriyoruz. ilçemizde daha başarılı ve dinamik gençler yetişmek için var gücümüzü göstermekteyiz.
Gençlerimize sporu aşılamak ve kötü alışkanlıklar yerine spora ilgi duymaları için birçok etkinlikler düzenlemekteyiz.
Bu nedenle ilçemiz takımı olan Türkoğlu Belediye Spor Kulübümüze yeni ve başarılı çok güzel futbolcular aldık.
Takımımız inşallah bu sene yine şampiyon olacak, Bal ligi başarısına kavuşarak, bir sonraki sezonda bölgesel, daha sonra ise 3. Ligde oynama hedefimize koşacaktır.
Bu vesile ile Kulübümüze yeni katılan futbolcu arkadaşlara hoş geldiniz dileklerinde bulunarak, tüm teknik hocalarıma ve ekibimize 2017-2018 yılı futbol sezonunda başarılar diliyorum, diyerek konuştu.

20156051_1395716343875346_7272795050359314012_n

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu