Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
TÜRKOĞLU BELEDİYESİNDE ARTIK ÜCRETSİZ

Teknik, Sosyal ve Kültürel Belediyecilikte Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren Türkoğlu Belediyesi, yine bir ilki gerçekleştirerek, ev yaptırmak isteyen şehit, gazi aileleri ve %40 ve üzeri engelli olan vatandaşlara pozitif ayrımcılık yaparak ruhsat ücreti alınmayacağı kararını aldı.

Türkoğlu Belediyesinin 2018 yılı Mayıs ayı meclis toplantı salonunda Belediye Başkanı Osman Okumuş’un başkanlığında meclis üyeleri ile birlikte gerçekleştirilen toplantıda, alınan karar üzerine başvuru yapan tüm şehit, gazi aileleri ve yüzde 40 üzeri engelli olan vatandaşlar için böyle bir uygulama başlattıklarını belirten Başkan Okumuş konuşmasında şunları söyledi:

Bizim görevimiz şehrimizde yaşayan tüm insanların mutluluğunu temin etmek ve bu yönde çalışmaktır. Biz hizmetlerimizi yaparken şehit ailelerimizi, gazilerimizi ve engellilerimizi unutmadan hizmetlerimizi yapıyoruz.
Bugün belediye meclis üyelerimizle birlikte meclis toplantımız da, belediyemize ev yaptırmak için ruhsat alacak olan tüm şehit, gazi ve yüzde 40 üzeri engelli yakını olan vatandaşlarımız için önemli bir karar aldık. Aldığımız bu kararının uygulamasını en kısa zamanda gerçekleştireceğiz
Her zaman olduğu gibi bundan sonra da Türkoğlu Belediyesi olarak şehit, gazi aileleri ve engelli vatandaşlarımızın yanındayız.” Dedi.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu