Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
TÜRKOĞLU BELEDİYESİ İFTAR PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, ramazan ayı nedeniyle Türkoğlu Belediyesi Nikah Sarayında, önceki dönemlerde görev yapmış Belediye Başkanları, Mahalle Muhtarları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, AK Parti ilçe yönetimi, AK Parti Kadın kolları ve AK Parti Gençlik kolları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

İftar yemeğinde konuşan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; “Değerli eski belediye başkanlarımız, muhtarlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız iftar programımıza hepiniz hoş geldiniz, şerefler verdiniz.

Türkoğlu’muzun kurulduğu günden,  günümüze kadar yatırım yapan, değerli belediye başkanlarımıza sizlerin nazarında teşekkür ediyorum, hayatta olmayanlara ise Allah’tan rahmet diliyorum. Değerli misafirler 2017 yılı itibariyle inşallah mahallelerimizde yol ile ilgili sorunlarımızı bitireceğiz. Türkoğlu merkezindeki çalışmalarımız program dahilin de devam etmekte. Yeni yatırım ve projelerimizde belediyemiz tarafından hazırlanmakta her şey güzel gidiyor. Türkoğlu Kahramanmaraş’ımızın yaşanabilir, en güzel ilçelerinden cazibe bölgesi olarak yerini almakta. Bunun için mücadele vermekteyiz.

En son istatistik kurumu verilerine göre 11 ilçe içerisinde en fazla nüfus artışı Türkoğlu’nda önümüzde ki 15 yıl içerisinde yüz bin nüfusa dayanan Kahramanmaraş’tan Nurdağı sınırına dayanan Kahramanmaraş’a birleşmiş bir metropol ilçeye aday bir ilçedir. Bunun içinde gerek imar çalışmaları, gerek alt yapı ve gerekse de üst yapı çalışmaları alanında mücadelelerimizi vermekteyiz.

Önümüzde ki iki yıla kadar Türkoğlu’muzda ki genel itibariyle sorun olan birçok konuyu da hallederek Türkoğlu merkez ve merkeze bağlı bütün mahallelerimizin sıcak asfaltlarına bağımlı mahalle içerisinde ki yollarımızı spor tesis alanlarımızı ve parklarımızı bitirme gayreti içerisindeyiz. Özellikle eski belediye başkanlarımıza, değerli muhtarlarımıza, hanımefendilere, teşkilatımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza çok çok teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.”Diyerek konuştu

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu