Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
TEŞEKKÜRLER TÜRKOĞLU

Türkoğlu İlçesinin, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız ve AK Kadrolarına göstermiş olduğu çaba, gayret ve desteklerinden dolayı, Milletvekilleri ve İl Başkanı teşekkür ziyaretinde bulundular.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’un AK Parti seçim koordinasyon merkezinde düzenlediği program adeta bayram havasında geçti.

Programa, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Av.Ahmet Özdemir, Celalettin Güvenç, İmran Kılıç, Mehmet Cahit Sezal, Habibe Öçal, AK Parti İl Başkanı Ömer Bilal Oruç Debgici, 7 Aralık Kilis Üniversitesi Eski Rektörü İsmail Güvenç, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Şen, MHP İlçe Başkanı Mansur Metehan, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ayrıca AK Parti Sözcüsü ve Milletvekili Mahir Ünal ise Ankara’daki programından dolayı katılamadığını bildirerek Türkoğlu halkına teşekkür mesajı iletti.

Programda Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, “Türkoğlu ilçesi olarak bundan sonra yapacağımız. Milletvekillerimiz, Ankara da göreve başladıklarında hiç durmadan Ankara’ya gideceğiz. Daha önce bizlere yardımcı oldukları gibi, inşallah bundan sonrada gereken yardımları yapacaklarına inanıyorum. Çok büyük yatırımlarda kalmadı. Daha önce çok büyük yatırımlara destek verdiler. Hükümet konağımız, belediyemiz, yollarımız, hastanemiz, cezaevi,  TOKİ vb. gibi birçok yatırımlarımıza destek oldular. Biz geldiğimizde %75 oranında okulların yıkım kararı vardı. Celalettin Abi de burada, İmran Kılıç hocamızda burada değerli vekillerimiz, onların sayesinde şuan %30 lara düştük. Bu dönemde %30 ları % 0’ a çekeceğiz inşallah. Hiç endişemiz olmasın, aldığımız oyu yanımızda Ankara’ya götüreceğiz. Zaten vekillerimiz biliyor.

Türkoğlu’nu Kahramanmaraş’ımıza Dulkadiroğlu, ve Onikişubat ilçesinden sonra 3.metropol ilçe yapacağız. Milletvekillerimizin ve sizlerin sayesinde, özellikle bu seçimlerde bizleri yalnız bırakmayan, Sayın Milletvekillerimize, ilçe başkanımıza, il başkanımıza, özellikle kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, mahalle temsilcilerimize, muhtarlarımıza, meclis üyelerine, en güzeli de sizlere, Türkoğlu’lu halkına çok çok teşekkürlerimi sunuyorum. Sağolun, varolun.”dedi

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç;  “Çocuklarımızın çok daha büyük bir ülkede yaşaması için yürüyoruz. Ve bir destan yazıyoruz, göz yaşartıcı bir destan yazıyor bu millet. Çok değil üç gün önce, beş gün önce ne olacak diye düşünüyorduk. Acaba bir kaza olacak mı diye düşünüyorduk. Bunlar ne yapmak istiyor diyorduk. Çünkü adam yıkacağım diyordu. Adam hesap soracağım diyordu. İstediniz, gördünüz hamdolsun sizleri yanıltamadılar. Ve emin olun elbette Cumhurbaşkanımızın hakkı ödenmez, asla ödenmez, bir ömrü milletine adamış. Sizlerin samimiyeti ve kararlılığı dünyaya meydan okuyuşunu var ya tarih yazacak. Kanmadınız, kandırılmadınız boş vaatlere uymadınız. Ve onların 15 Temmuzda onların tankını tüfeğini uçağını yendiniz ya. Aslında dün daha öncesi bir şey yaptınız. Amerika Avrupa aklını yendiniz, hani bu Müslümanlar bir şey yapamaz derler ya, bu Müslümanlar üretim yapamaz derler ya bu Türklerden bir şey olmaz derler ya şapkalılardan bu şalvarlılardan bu başı örtülülerden bir şey olmaz diye  bu dalga geçenler var ya, kendi kendine toplum mühendislikleri yapanlar var ya, öyle bir şamar attınız ki, sesi ta ki öbür dünyaya ulaştı, helal olsun. Siz sadece Cumhurbaşkanı seçmediniz, siz tarih yazdınız, tarih keşke bunlarda akıl olsa da kalbinizi görseler, keşke bunlarda göz olsa da kalbinizi görseler, keşke bunlarda kulak olsa da sizi işitseler, bu mazlum milletin duygularını anlasalar da, insan olsalar, biraz sevgiyle dolsalar biraz merhametle dolsalar biraz şu ülkeye saygı duysalar, keşke gelse de bu tarafa bir olsak beraber olsak şu coğrafyada terör bitse ölümler bitse vurmalar bitse yoksulluk bitse hırsızlık bitse bitse de keşke bu ülke dünyanın lider ülkelerinden biri olsa emeği geçen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ’a şükranlarımı sunuyorum. “diyerek konuştu.

27.Dönem AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Av.Ahmet Özdemir; “Milletin adamlarına nasıl sahip çıktığınızı gösterdiniz. Ama ikisinin arasında bir fark var. Bize diyorsunuz ki Recep Tayyip Erdoğan kadar çalışın diyorsunuz, bunun farkındayım. Sadece bunu söylemek için çıktım madem siz böyle diyorsunuz, sizin ferasetiniz, sizin sözünüz, sizin erdeminiz bizim kabulümüzdür. Başımızın üstündedir. Bizde bundan sonra en az onun kadar size çalışmaya söz veriyorum. Allah onun yokluğunu vermesin. Türkoğlu’nun her bir ferdine canı gönülden teşekkür ediyorum size hizmet etmek bizim için bir şeref olacak.” ifadesini kullandı.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç; “Olanı görüyordunuz. Yani kimler AK Partinin ve mazlumların lideri Sayın Cumhurbaşkanımızın dualarıyla, gayretleriyle yanında kim nerede bunların karşısında bunları görüyordunuz. Dostlar AK Partimizin ve mazlumların lideri Sayın Cumhurbaşkanımızın yanındaydı dostları sevindirdiniz. Bu memleketi işgal eden teröristlere her türlü silah ve lojistik desteği verenler ve memleketin altını oyan bütün kesimlerde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve milletimizin bağrından çıkan onun hareketi AK Partinin kayıp etmesi için ellerinden geleni geriye koymadılar. Ama Allah’ın izni ile siz bu oyunu bozdunuz, mazlumları sevindirdiniz, hainleri üzdünüz Allah sizleri iki dünya da sevindirsin inşallah.” Şeklinde konuştu.

27.Dönem AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal; “Sayenizde Türkiye Cumhuriyet’inin yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan. Allah’a hamdolsun çok hızlı bir seçim süreci geçirdik. Çok fazla emek verdiniz, sıcakta, ramazanda gece gündüz demeden hanım kardeşlerimizle, genç kardeşlerimizle, siz değerli büyüklerimizle canla başla çalıştık. Cumhurbaşkanımıza layık olmaya çalıştık. Malumunuz 15 yıldır Ak Parti hükümeti ülkemize bugüne kadar 80 yılda yapılmamış hizmetlerin hepsini yaptı. Seçim süresince de hizmetlerden bahsetmedik. Başka şeylerden bahsettik. İşlemeyen tür tipi bir parlamenter sistemi Cumhurbaşkanımız 15 yıldır ferasetiyle, çabasıyla ve sizlerin desteği ile bugüne kadar getirdi. Ama emin olun ki bu sistem işlemiyordu. Önceki 80 yılıy biliyorsunuz, ihtilallerle, muhtıralarla, 28 Şubat da ve en son 15 Temmuz da sonlandı.Bu milletin parası ile bu milletin parası ile bu milleti vurdular. Ama bu 15 yıl boyunca hizmetlerin yanı sıra Recep Tayyip Erdoğan bize bir şeyleri aşıladı. Tekrar millet olma bilincini aşıladı. Ve biz onun sayesinde 15 Temmuz da sokağa çıktık. Vatanımıza, milletimize ve milli irademize sahip çıktık. Ve arkasından çok şükür seçimlerde yine milletimize sahip çıkarak, vatanımıza sahip çıkarak onların 15 Temmuz da başaramadığı, ama seçimlerde başarmak istediği şeyi tekrar engelledik. Allah’a hamdolsun. Bu sizler sayesinde oldu. Hepinize şükranlarımızı sunuyoruz. Tekrar teşekkür ediyoruz.” diye belirtti.

27.Dönem AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal; “Gerek Türkoğlu’lular, gerekse Kahramanmaraş’lılar olarak hepinizle gurur duyuyoruz. Bu tablonun çıkmasında Kahramanmaraş üstüne düşeni yaptı, Kahramanmaraş en güzel şekilde cevabını müttefik güçlere verdi, Şer odaklarına verdi. Ve bu oyunun bozulmasında yine Kahramanmaraş farkını ortaya koydu. Burada dediğim gibi siz değerli kardeşlerimizin feraseti çok çok önemli, bizlerde, bize layık görülen bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğimize inanıyorum. Gerek yeni giren vekil kardeşlerimle beraber, gerekse bizden önce tecrübeli olan milletvekillerimiz, abilerimiz, kardeşlerimizle beraber yine Kahramanmaraş’ımıza hizmet etmek, ülkemize hizmet etmek adına, elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz.

Bende bir Türkoğlu’lu kardeşiniz olarak yerelde kendi ilçemizin sorunlarına daha duyarlı olacağım. Halkımızı daha fazla dinleme sorunlarına daha fazla çözüm üretme noktasında inisiyatif olacağım. Bu tablonun oluşmasında emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyorum.

Güçlü Türkiye inşallah, Yeni Türkiye inşallah bizimle başlayacak.”dedi.

AK Parti İL Başkanı Ömer Bilal Oruç Debgici; “Hamdolsun Rabbime ki, hep beraber demokrasi bayramını yaşadık. Ve Cumhurbaşkanımızı en güzel oy oranıyla tekrar, Cumhurun Başkanı olarak seçtik ve Türkiye’nin lideri konumuna tekrardan getirdik. Bu partiye gönül vermiş, ülkesine gönül vermiş bütün kardeşlerime en kalbi duygularımla teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Rabbim Cumhurbaşkanımıza, onun yol arkadaşlarına Türkiye sevdalısı, Türkiye yolunda giden herkese hayırlı uzun ömürler nasip eylesin. Bizler ayakta kaldığımız sürece, dik olduğumuz sürece, alnımız açık olduğu sürece, Elhamdülillah kimse bize bir şey yapamaz. Bu millet 15 Temmuz ruhunu, yeni kapı ruhunu, 12 Şubat ruhunu, kurtuluş ruhunu bir kez daha gösterdi. Allah hepinizden razı olsun. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi bozmasın, yolumuz açık olsun.” İfadesini kullandı.

MHP İlçe Mansur Metehan; “Her şeyden önce birinci turda bu işi bitirdiğimiz için, bizlere bu desteği verdiğiniz ve bizlere gönlünüzü açtığınız için, cumhur ittifakına destek verdiğiniz için, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Yeni dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde görev alacak Milletvekillerime sonsuz başarılar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcıları olsun.

Ülkemiz çetin mücadeleler vermek de, iç ve dış çok çetin saldırılar altında. Biz birliğimizi ve dirliğimizi muhafaza ettiğimiz müddetçe, Türkiye’ye hiç kimsenin gücü yetemeyecektir. Bunu aziz Türk Milleti bir kez yine vurgulamıştır. Hepinizi saygıyla selamlıyorum.” şeklinde konuştu.

Coşkulu bir şekilde bayram havasında geçen program, Milletvekillerinin teşekkür konuşmasının ardından, Kuran-ı Kerim tilaveti ve ayrıca Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için,  2 tane büyükbaş hayvan keserek vatandaşlara ikramlarda buldu.

 

 

 

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu