Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
KAHRAMANMARAŞ İL UMUMİ HIFZISSIHHA MECLİSİ BAŞKANLIĞI’NDAN

Kahramanmaraş İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi’nin, Vali Vahdettin ÖZKAN Başkanlığında 02 Nisan 2020 günü saat 16:00’da aldığı 17 No’lu İl Umumi Hıfzıssıhha Meclis Karar’ında, 1. ve 5. maddeler için açıklama ihtiyacı duyulmuştur.

Madde 1- Bu dönemde de çalışması zorunlu olanların (iş yerleri ile fiili olarak ilişkileri devam edenlerden izinli olanlar hariç) iş yerlerinden alacakları, çalışma saatlerini de içeren iş yerinde çalıştığına dair belgeyi yanlarında bulundurmalarına, (İSTENEN BELGE “2020 YILI NİSAN AYI İÇERİSİNDE KURUMUMUZDA, İŞLETMEMİZDE VEYA FİRMAMIZDA ÇALIŞAN PERSONELİMİZDİR” AÇIKLAMASI BULUNAN KAŞELİ/MÜHÜRLÜ YETKİLİ İMZALI BELGEDİR.)

Madde 2-Tapu, noter, nüfus, hastane, aile sağlığı merkezi gibi e-randevu sisteminin olduğu tüm hizmetlerde, elektronik ortamda alınan randevuyu gösterir elektronik çıktıların veya belgelerin ilgililerin yanlarında bulundurmasına, (GELEN BİLDİRİMİN CEP TELEFONU VE BUNA BENZER CİHAZLARDAN GÖSTERİLMESİDE YETERLİDİR.)

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu