Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
HÜKÜMET KONAĞI YIKILIYOR

Türkoğlu Hükûmet Konağı’nın yıkım çalışmalarına başlandı.
Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, İlk aşamasının tamamlandığı Millet Meydanın, ikinci aşamasında bulunan ve kamu külliyesine taşınan hükûmet konağının, yıkım çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
‘İlerde 2 Milyon Kişiye Hizmet Verebilecek Meydan Yapacağız’
Söz verdiğimiz gibi ilçemize güzel bir Meydan yapıyoruz diyen Belediye Başkanı Osman Okumuş; “Milletimize söz verdiğimiz gibi Hükûmet Konağımız ve Belediye Hizmet Binamız ikisi de aynı yerde vatandaşlarımıza hizmet vermekte.
Şuan da yaklaşık 40 yıldır hizmet veren Hükumet Konağımız yıkılıyor. Kısa zamanda yıkım gerçekleştirilip bulunduğumuz yere güzel bir otopark yapacağız, üzerini de merasim alanı ve cami olacak.
Millet Meydanımızın 2. ve 3. etapları bittiği takdirde nüfusu bir- iki milyon kapasiteye yetecek yaklaşık 30 bin metre karelik bir millet meydanına kavuşturacağız.”dedi.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu