Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
GENEL BAŞKANI KAAN; HERKESİ KAHRAMANMARAŞ’A VE TÜRKOĞLU’NA YATIRIM YAPMALARI İÇİN DAVET EDİYORUM

MÜSİAD (Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Yerel Üst Kurul Başkanı Ahmet Şekerli, Global Üst Kurul Başkanı Oktay Dede, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Buluntu ve Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Sami Kervancıoğlu ile birlikte Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’u makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette;İlçe kaymakamı Gürbüz Saltaş, Belediye Başkanı Osman Okumuş ve değerli iş adamları, Sanayileşen ilçe hakkında fikir alışverişinde bulundular.

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan konuşmasında; “Kahramanmaraş’ın güzel Belediyesi Türkoğlu’nu ziyaret ediyoruz. Belediye Başkanımız Osman Okumuş’u MÜSİAD’ın üst kurulları ile ziyaret ettik. Bizleri güzel bir şekilde misafir etti.
Belediye Başkanımızın Sanayicilere olan misafirperverliğini yerinde gördük. Başkanımız, sanayi yatırımı için bizlere her türlü imkânları sağlayacaklarını bildirdi.
Bizler Türkoğlu’nu çok beğendik. İlçede, peyzajından bina yapılarına kadar her şey özenle düşünülmüş. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Aynı şekilde ilçe Kaymakamımız da devletimizin bütün katkılarını vermeye hazır olduğunu belirtti.

Bizler MÜSİAD olarak ülkemizin 87 noktasında hizmet eden teşkilatları ile Türkiye’nin kalkınması için mücadele eden sivil toplum kuruluşuyuz. Ülkemizin çok güzel olanakları var. Herkesi Kahramanmaraş’a ve Türkoğlu’na yatırım yapmaları için davet ediyorum,” diyerek konuştu.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu