Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
ESKİ BAKAN SAĞLAM REFERANDUM ÇALIŞMALARI İÇİN TÜRKOĞLU’NDA

Milli Eğitim Eski Bakanı Mehmet Sağlam, Referandum çalışmaları kapsamında Türkoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Okumuş, Mehmet Sağlam’a çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

Türkoğlu’nda referandum çalışmaları kapsamında bir dizi programa katılan Eski Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Mehmet SağlamAvşarlı Mahallesindeki şehit ailesini ziyaret etti, daha sonra ise Kadıoğlu Çiftliği Mahallesinde gerçekleştirilen Türkoğlu Arazi Toplulaştırma (AT) ve Tarla içi geliştirme hizmetleri projesi (TİGH) açılış programına katıldı.

Referandumun bir parti seçimi değil Türkiye’nin geleceğini ilgilendiren bir seçim olduğunu belirten Eski Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Mehmet Sağlam; “Öncelikli olarak, her zaman olduğu gibi bu referandumda da Türkoğlu yine rekor kıracaktır. Şu veya bu şekilde memleket söyle olur, böyle olur sözlere inanmayın. İnandığınız parti, desteklediğiniz parti iktidardadır.15 yıldır da görevinin başındadır. Yine görevinin başında olacaktır. Yapılması gereken, halkın verdiği oy’a herkesin gereken saygıyı göstermesidir.

Bunu böyle anlamak lazım birbirimize düşmeye de gerek yok. Türk Milletinin vereceği karardan kimse korkmasın. Hep söylüyorum yine söyleyeyim, bu referandum herhangi bir parti seçimi değil, Türkiye’nin geleceğinin seçimidir. Referandumdan ne çıkarsa çıksın Türkiye Cumhuriyeti yerinde kalacaktır. ” diye konuştu

 

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu