Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
CUMHURİYET; BAĞIMSIZLIĞIMIZIN SİMGESİDİR

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Cumhuriyet’in kuruluşunun 94. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Türk Milletinin tarihin her döneminde bağımsızlık mücadelesi ruhu içerisinde, düşmanlarına ders verdiğini söyleyen Başkan Okumuş’un mesajı şöyle: “ Büyük Türk Milletinin şanlı tarihindeki en parlak başarılarından biri olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yılını kutlamanın sevinci içerisindeyiz.
Bugün, bizim bağımsız ve özgür bir devlet olarak yeniden ayağa kalktığımız ve Cumhuriyeti kurduğumuz, “ En Büyük Bayram” günüdür.

Bu anlamı büyük günde Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bizlere vatan yapmak için kendilerini feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyorum. Aziz Milletimiz tarihin her döneminde olduğu gibi, 15 Temmuz’da da Hain Fetö örgütünün yaptığı darbe girişimine de bağımsızlık ruhu içerine cevap vererek; Türk düşmanlarına suratlarına, Türk’ün bağımsızlığından vazgeçmeyeceğini bir kere daha tokat gibi nakşetmiştir.

Bu vesile ile 15 Temmuz Demokrasi şehitlerimizi ve gazilerimizi de şükran ve rahmetle anarak, Milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ederim”.

 

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu