Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
ÇOCUKLARIMIZ; BARIŞIN VE KARDEŞLİĞİN TOHUMLARINI EKECEK UMUTLARIMIZDIR

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış tarihi olan 23 Nisan 1920 tarihinin çocuklara bayram olarak armağan edildiğini belirterek; 23 Nisan 1920 tarihi egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu gün olarak tarihe altın harflerle yazılmıştır dedi.

Başkan Osman Okumuş’un mesajına şöyle devam etti:

“Bu gurur gününün geleceğimizin, teminatı olarak yaşanan bu acıları sona erdirecek, her yerde barışın, kardeşliğin tohumlarını ekecek umutlarımızsınız. Sizlerden beklentimiz, birer birey, birer yönetici ve hepsinden önemlisi bir insan olarak kararlarınızı hep barıştan, dostluktan yana almanızdır.

Türkiye Büyük Millet Meclisinin kurulduğu 23 Nisan gününün Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak armağan edişinin üzerinden tam 100 yıl geçti. Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, yarınlarımızın güvencesi çocuklarımıza hediye ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bu alanda hem dünyada bir ilki oluşturmakta, hem de atamızın geleceğin nesillerine verdiği önemi ifade etmektedir. 

Dünyada, ülkemizde ve en yakın çevremizde, insan haklarına saygı, barış, hoşgörü ve kardeşlik tohumlarının yeşermesini diler, milletimizin ve tüm çocuklarımızın bu mutlu, gurur gününü en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

94219881_2918016698311962_613774869825323008_o

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu