Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
BAYRAMLAR; TOPLUMUN BÜTÜN FERTLERİ ARASINDA KAYNAŞMA VESİLESİDİR

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Kurban Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınlayarak, vatandaşların bayramını kutladı.

Başkan Okumuş, mesajında şu ifadeleri kullandı;
“Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir.
Kurban Bayramı, Müslümanların hem kendi aralarında hem de toplumun bütün fertleri arasında kaynaşma vesilesidir. Bizim Türk İslam medeniyetlerimize göre bayramlarda fakirler gözetilir ve ihtiyaçları giderilir.
Ülkemizde son günlerde yaşanılan sıkıntılı günler ve huzurumuzu bozmak isteyen mihraklara karşı Kurban Bayramı’nın ülkemizin birlik, beraberlik ve istikrarına katkı sağlamasını yüce Allah’tan temenni ediyorum.
Ayrıca bu mübarek günlere erişmemize vesile olan şehitlerimizi ve gazilerimizi, rahmet ve minnetle anıyorum.
Bu duygular içinde bayram süresince ülkemizin güvenliğini sağlayan polislerimizin, askerlerimizin, tüm güvenlik güçlerimizin ve hemşehrilerimin mübarek Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, milletimize sağlık ve esenlikler diliyorum. Bu güzel bayramın gerek İslam dünyasına gerekse tüm dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” diye konuştu.

 

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu