Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
BAŞKAN OSMAN OKUMUŞ, KOLTUĞU ADAŞINA BIRAKTI

Küçük Osman Başkan ilk işi olarak, makam arabası ile annesini ve babasını ziyaret etmek oldu.

Fatih İlköğretim Okulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’u ziyaret etti.
Başkan Okumuş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık makamını temsili olarak Fatih İlköğretim Okulu 4.sınıf öğrencisi adaşı olan Eren Osman Gök’e bıraktı.

Makam koltuğuna oturan Küçük Osman Başkan ilk işi olarak Makam arabası ile ailesini ziyaret etmek olduğunu söyledi ve diğer projelerini ise şöyle dile getirdi;
Gavur Gölünün, göl olarak varlığını sürdürmesi için elimden geleni yapacağım. İlçemizin çevresinde bulunan fabrikaların bacalarına filtreler takılması hususunda yaptırımlarım olacak. Ana cadde üzerinde apartman yapımında kullanılacak arsa kalmayınca şehrin zemin olarak daha sağlam olan Toki bölgesine çok katlı binalar için imara açacağım. En güzel, en temiz sokak projesinde çevreci olan sokakların su faturalarını yüzde yirmi beşe indireceğim. Sayın Osman Okumuş’un başarıyla sürdürdüğü yarım kalmış projeleri hayata geçireceğim. Sokak köpeklerine barınak yaptıracağım. Yöremizde yetişen eşsiz tadıyla lezzetler arasında olan Urumu dut’u tanıtacağım.Ve son olarak diyorum ki; savaşlar olmasın çocuklar solmasın, diyerek konuştu.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, “23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı dolayısıyla değerli öğrencilerimiz, belediyemizi ziyaret ettiler. Öncelikli olarak Değerli Öğretmenlerimize ve Müdürümüze çok teşekkür ederim. Temsili olarak öğrencilerimize, normalde makamımızı beş yılda bir seçimle vermemize rağmen öğrencilerimizi ve çocuklarımızı Türkiye olarak sevdiğimizden dolayı makamımı, adaşım olan Osman Başkana verdim. Tabi onun güzel talepleri oldu, güzel yapacağı hizmetler oldu. Bunlardan ilki makam aracıyla annesini, babasını ziyaret etmekti. Hemen makam aracı hazırlandı. İnşallah biraz sonra gidip ellerinden öpecek.

‘Geleceğimizin teminatı çocuklarımız Türkiye’mizin geleceği olacaktır’

Tabi Türkiye de ve dünya da birçok ülkede çocuklarla ilgili festivaller, bayramlar var. Türkiye Büyük Millet Meclisinin 23 Nisan 1920 de kurulmasıyla beraber birinci yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün sadece Türkiye’deki çocuklara değil, Dünyadaki çocuklara hediye ettiği bu bayram, gerçekten çok muhteşem bir bayram. Geleceğimizin teminatı olan çocukları, ne kadar kaliteli, ne kadar güzel yetiştirirsek inşallah Türkiye’nin temeli de o kadar sağlam olacağını düşünüyorum.

Bizlerde Türkoğlu Belediyesi olarak baştan beri, çocukların eğitimi, daha güzel alanlarda yaşaması. Onlara şehirlerdeki çocuklarımızın yaşadığı ortamı, ilçede de kazandırmak. Eğitimi ile beraber çevre ile beraber ideal bir toplumu oluşturmak. Belediyemiz olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Birçok spor tesis alanları, park alanları, yolar temizlik konusunda, yeşil alan konusunda hassasiyetle devam ediyoruz.
Yine bu hafta 13.üncüsü başlatacağımız kaliteli uzman kadromuzla sünnet şölenleri başlıyor. Daha önce okullarımızda sınavlarla ilgili ücretsiz sınav sistemi verdik. Bunun gibi birçok çalışmalarımız oldu. Daha bir çok projelerimiz var, bunları saymakla bitmez.
Bu değerli günde bizleri yalnız bırakmayıp ziyaretimize gelen değerli çocuklarımıza, öğretmenlerimize, özellikle adaşım olan Osman Başkana teşekkür ediyorum.
Sonrasında ise Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Belediye hizmet binasını gezdirerek, çocuklara hediyeler verdi, hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu