Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
BAŞKAN OKUMUŞ;MAHALLELERE SOSYAL TESİS KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

Türkoğlu İlçe Kaymakamı Gürbüz Saltaş, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ile birlikte, Avşarlı Mahallesinde yapımı devam eden taziye evi inşaatını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler aldılar.

Geçtiğimiz aylarda başlanan Türkoğlu ilçesi Avşarlı Mahallesi sosyal tesis ve taziye evi inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. İnşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Okumuş; “ Avşarlı mahallemize çok güzel bir sosyal tesisi kazandırıyoruz. İnşallah en kısa zamanda tamamlayarak hizmete sunacağız. Taziye evinden sonra da buraya halı saha ve oyun grupları kuracağız. Avşarlı mahallemizin yol sorunlarıyla ilgili de çok az bir eksikliğimiz kaldı, bunları yaza kadar bitireceğiz.

Avşarlı Mahallemizin taziye evi, okul inşaatları, bahçe düzenlemeleri ve okula oyun grupları yapılacak. Sayın Kaymakamımız ve Muhtarımızla birlikte el ele verip bitireceğiz. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Buraya yaptığımız yatırımları, diğer mahallelerimize de yapmaya devam edeceğiz. Bizden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Kaymakamımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu