Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
BAŞKAN OKUMUŞ;24 HAZİRAN SEÇİMİNİN ÖNEMİNİ MEYDANA KURULAN ERKANLA ANLATIYOR

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş,24 Haziran seçimleri için çalışmalarını gece gündüz tam gaz sürdürürken, mahalle toplantılarında vatandaşlarla bir araya gelerek meydana kurulan ekranla seçimlerin önemini anlatıyor.

24 Haziran da yapılacak olan seçim çalışmaları kapsamında, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Şen, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye meclis üyeleri ve AK Parti yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte, Kırmakaya Mahallesini camide kılınan teravih namazı sonrası vatandaşlarımızla biraraya geldiler.

Her fırsatta mahalleleri ziyaret ederek vatandaş bir araya gelen Türkoğlu Belediye Başkan Osman Okumuş mahalle meydanına kurulan ekranla eski Türkiye ve yeni Türkiye’yi anlatan sunumlarla Cumhurbaşkanlığı ve yeni parlamenter sistemin yanısıra, Türkiye’nin AK Parti ile yakaladığı istikrar ve büyümenin devamı için 24 Haziran seçimlerinin önemi anlatarak, Hedefimiz sizlerin de destekleriyle güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye, dedi. Destek ve dualarını istedi.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, mahalle toplantılarında ayrıca vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek çözümü noktasında talimat verdi.

Mahalle toplantılarında, teravi namazı sonrasında belediye ekipleri tarafından vatandaşa tatlı ikramları da yapılıyor.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu