Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
BAŞKAN OKUMUŞ TÜM HEMŞEHRİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında yüzde 79 ile en çok “EVET” oyu veren Türkoğlu’lulara teşekkür etti.
Türkoğlu ilçesi, Türkiye genelinde yüzde 79 oy oranı ile yerini alırken, Kahramanmaraş’ta ise Merkez ilçeler hariç, en yüksek EVET oyu çıkaran ilçe oldu.
Başkan Okumuş yaptığı açıklamada, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında en yüksek “evet” oyu verdikleri için, Türkoğlu’lu olarak büyük onur duyduk. Tüm hemşehrilerime bu süreçte her türlü desteği verdikleri için teşekkür ediyorum.
Türkoğlu böyle ortak meselelerde ülkemiz, vatanımız, milletimiz söz konusu olduğunda birlik oluyor. 15 Temmuz da olduğu gibi, 16 Nisan da da birlik olup elinden geleni yapıyor. Türkoğlu bu bilinç içerisinde bu anayasa değişikliği referandumuna gitmiştir ve gereğini de yapmıştır.
Türkiye 17 Nisan itibarıyla yeni bir döneme girdi. Anayasa değişikliğinin kabul edilmesiyle Türkiye’de yeni bir dönem başladı. Türkiye çok daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecek. O siyaset mühendislerinin, vesayet odaklarının Türkiye’deki maşalarıyla artık Türkiye’deki siyaseti dizayn etme şansları kalmıyor. Artık Türkiye’yi istikrarsızlaştırarak, kaosa sürükleyerek, ekonomik olarak küçülterek, kendilerine muhtaç etme devri kapanmıştır. Allah’ım o pazarlıklarla yönetilen yönetim sistemini bir daha göstermesin. 
Bir kez daha 16 Nisan da görevli sandık görevlileri, müşahitler ve partili, partisiz destek veren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu