Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
BAŞKAN OKUMUŞ, ŞEHİT ÇOCUKLARINI VE YETIMLERİ ZİYARET ETTİ

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle şehit çocukları ile yetim ve öksüzleri ziyaret etti.
Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle 23 Nisan’da evde kalan çocukları ziyaret eden Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, onlara bayrak, ok, yay, okuma seti, oyun setleri hediye ederek bayramlarını kutladı. Okumuş, evin bahçesinde çocuklarla birlikte ok da attı.
Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Başkan Osman Okumuş, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Koronavirüsten dolayı maalesef meydanlarda ve okullarda kutlayamıyoruz. Çocuklarımızı evlerinde  sosyal mesafeye de dikkat ederek ziyaret ettik, bayramlarını kutladık. Kendilerine boş zamanlarında vakitlerini geçirebilecekleri eğitici oyun grupları, kitaplar, ok ve yay hediye ettik. Bu vesileyle tüm dünya çocuklarının gününü kutluyorum” dedi.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu