Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
BAŞKAN OKUMUŞ; MEYDANLARA KURULAN EKRANLARLA ESKİ TÜRKİYE’Yİ YENİ TÜRKİYE’Yİ ANLATIYOR

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş,24 Haziran da yapılacak olan seçimler için mahalle mahalle gece gündüz demeden çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 Seçim çalışmaları kapsamında, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Şen, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye meclis üyeleri ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Türkoğlu İlçesine bağlı Yeşilyöre Mahallesi Mağrabaşı camiinde kılınan teravih namazı sonrası vatandaşlarla biraraya geldiler.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Meydanlara kurulan ekranlarla, eski Türkiye ve yeni Türkiye’yi anlatan sunumlarla Cumhurbaşkanlığı ve yeni parlamenter sistemin yanısıra, Türkiye’nin AK Parti ile yakaladığı istikrar ve büyümenin devamı için 24 Haziran da yapılacak olan seçim için destek ve dualarını istedi.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu