Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
BAŞKAN OKUMUŞ MAZBATASINI ALDI

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından Cumhur İttifakı AK Parti Türkoğlu Belediye Başkanı seçilen Osman Okumuş, mazbatasını aldı. Türkoğlu Misak-ı Milli Konferans salonunda mazbatasını alan Başkan Okumuş, “Almış olduğumuz Türkoğlu Belediye Başkanlığı mazbatası için şahsım başta olmak üzere aileme, partime, Türkoğlu’ma teşekkür ediyorum.

İnşallah, hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Beş aylık yoğun bir seçim sürecinin ardından, milletimizin teveccühüyle son derece olgun ve nezaketli bir seçim atmosferi sonucunda bu önemli mazbataya sahip olduk. Emeği geçen tüm hemşerilerime ayrı ayrı huzurunuzda teşekkür ediyorum.

Beş ay boyunca 31 Mart yerel seçimleri için gece gündüz demeden çalıştık. Belediye Başkanlığı ‘Dışı sizi içi bizi yakar’ denildiği gibi zor bir görev. İşi bilen belediye başkanı için çok daha zorlu bir görev. Biz bu seçimde şunu gördük.

Gerçekten partimizi sevenleri ve gerçekten Osman Okumuş’u sevenleri gördük. 20 bin 270 civarında bir oy ile belediye başkanlığını kazandık. Mazbata almayınca sizi belediye başkanı yapmıyorlar. İlçe Seçim Kurulu, İl Seçim Kurulu ve Yüksek Seçim Kurulu doğru tespiti yaptıktan sonra Cumartesi gününden itibaren mazbatamızı almaya hak ettik ve mazbatamızı aldık.

Kim ne derse desin üçüncü dönem belediyeciliğim ustalık dönemi. Kısa süre içerisinde Türkoğlu Belediyesi’ne büyük eserler kazandırdık. Belediye binası bizim görev yaptığımız beş yıl süre içerisinde en büyük projelerden biriydi. Bunu hayata geçirdik. Türkoğlu’na çok güzel bir belediye binası kazandırdık. İnşallah bir ay sonra da hükumet konağını taşıyacağız. Bundan sonra hep birlikte Türkoğlu’nda çok güzel hizmet yapmaya devam edeceğiz.

Gençlerimize iş konusunda destekleyici projeler yapacağız. En çok önemsediğimiz projelerimizden birisi bu olacak. Bir belediye başkanı hem dürüst hem de belediyeci olursa iş yapar. Biz hem dürüstüz hem de belediyeciyiz” dedi.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu