Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
BAŞKAN ‘OKUMUŞ’ HER GÜN BİR MAHALLEDE

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, ilçeye bağlı 44 mahallenin her gün farklı bir mahallesinde gezilerini sürdürerek vatandaşlarla bir araya geliyor.
Aynı zamanda mahallelerdeki yapılan çalışmaları da yerinde inceleyen Başkan Okumuş, vatandaşlarında istek ve taleplerini dinliyor.
İlçenin sorunlarını çözüme kavuşturmak için çalışan Başkan Okumuş, Mahalle gezilerinde, muhtar, esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek, yaşanan sıkıntıları ve taleplerini ilk ağızdan dinliyor. Tespit ettiği aksaklıkların giderilmesi için anında talimat veren Başkan Okumuş, çevresini saran çocukları da ihmal etmiyor.

“Denetimlerimiz yol haritası oluyor”
Mahalle gezileri ile ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Okumuş, amaçlarının vatandaşla bir araya gelmek olduğunu söyledi. Sorunları yerinde görmek, ihtiyaç duyulan hizmetleri bizzat tespit etmek olduğunu belirten Başkan Okumuş konuşmasına; Yaptığımız denetimler hizmet üretirken bize aynı zamanda yol haritası oluyor. Yaptığımız ziyaretlerde, hangi mahallemizde ne gibi eksikler var, bunların öncelik sırası nedir, vatandaşlarımızın bir isteği, bir ihtiyacı var mı gibi soruların cevaplarını da alıyoruz. Hizmetlerimizi de vatandaşlarımızın önceliklerine göre programlıyoruz. Halkımıza hak ettiği hizmeti vermek için her zorluğu aşıp gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Okumuş, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mahalleleri ziyaret ederek halkla bütünleşeceklerini sözlerine ekledi.

 

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu