Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
BAŞKAN OKUMUŞ; BİZ GELECEĞİMİZİN TEMİNATI OLAN GÜVENLİK GÜÇLERİNE, TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI OLARAK HER ZAMAN DESTEKÇİYİZ

Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin uygulama noktasındaki görevli polislere moral ve motivasyon amacıyla ziyarette bulundu.

Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş, Kahramanmaraş-Adana Karayolu Aksu mahallesi yol üzerindeki uygulama noktasında görev alan polis amir ve kolluk kuvvetlerini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş; “ülkemizin geleceği ve teminatı olan güvenlik güçlerimizi bugün ziyaret ettik. Türkoğlu Belediyemiz her zaman olduğu gibi bugünde yanlarında. Biz geleceğimizin teminatı olan güvenlik güçlerine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak her zaman destekçiyiz. Türkiye çok önemli günlerden geçiyor.

Geçmişinde çok güçlü bağları olan ve bir çok imparatorluğa ev sahipliği yapan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak güvenlik güçlerimiz, askeriyemiz çok güçlü bir şekilde vatanını savunmaktadırlar. Afrin de zeytin dalı operasyonu devam etmekte. Bugüne kadar oradaki operasyonda şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Gazilerimize de acil şifalar diliyoruz. Türkiye’mizin Güney Doğusunda ve Doğusunda gece gündüz mücadele veren güvenlik güçlerimizin yanında olduğumuzu hissettirmek için bugün ziyaretlerine geldik hepsine Allah kolaylık versin”. dedi.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu