Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
BAŞKAN OKUMUŞ BİR HAYALİ DAHA GERÇEKLEŞTİRDİ

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, asker olmak isteyen Ahmet Can’ı, ilçe Jandarma Komutanlığı işbirliğiyle hayaline kavuşturdu.

21 Mart Down Sendromu farkındalık günü münasebetiyle Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’un makamında misafir ettiği, Özel Sevgi Yuvam ve Rehabilitasyon Eğitim Merkezi öğrencilerinden, asker olmak istiyorum diyen Ahmet Can’ın isteğini Başkan Okumuş geri çevirmeyerek gerçekleştirdi.

Türkoğlu İlçe Jandarma Komutanlığı ile birlikte düzenlenen programda 16 yaşındaki Ahmet Can Gülep bir günlük askerlik yaparak hayaline kavuştu. Hayali gerçek olan Ahmet Can asker olmanın sevincini ve mutluluğunu yaşatan, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’a ve İlçe Jandarma Komutanlığına teşekkür etti.

Başkan Okumuş konuşmasında; “Ahmet Can ile geçen günlerde Down Sendromlu’lar gününde tanıştık. Arkadaşlarıyla beraber Belediye’yi ziyaret ettiğinde askerleri çok sevdiğini ve asker olmak istediğini belirtmişti, onun içinde İlçe jandarma karakol komutanlığındaki arkadaşlarımız misafir etti. Bir gün de olsa askerlik heyecanını yaşadı. İnşallah bu emeline her zaman ulaşır, bu üniformayı da kendisine hediye ettik. Hayırlı olsun” dedi.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu