Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
BAŞKAN OKUMUŞ; AÇ, SUSUZ, PARASIZ YAŞAYABİLİRİZ AMA VATANSIZ YAŞAYAMAYIZ

15 Temmuz hain darbe girişiminin 3.yıldönümü nedeniyle Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Türkoğlu’nda da anma programı düzenlendi.

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı kapsamında düzenlenen etkinliklerde ilçe protokolü ve vatandaşlar ile birlikte birlik ve beraberlik içerisinde anma programı kutlandı.

Etkinlikler kapsamında 15 Temmuz akşamı vatandaşlar ellerinde Türk bayrakları ile Türkoğlu Belediyesi önünden Demokrasi yürüyüşü ile başlayan program millet meydanında kurulan alanda, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı ve programda Kur’an-ı Kerim okundu, ilahiler seslendirildi, 15 Temmuz konulu şiirler okundu. 15 Temmuz gecesi yaşananlara yönelik hazırlanan sinevizyon gösterimi yapıldı. Gece 00.13 ‘te tüm camilerimizde okunan selalarla son buldu.

Türkoğlu Millet Meydanın da düzenlenen etkinliğe, Türkoğlu Kaymakamı Gürbüz Saltaş, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, kurum amirleri, Siyasi Parti temsilcileri, ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu