Hizmetlerimiz Google'da!
Belediye Başkanı Nerede?
Türkoğlu Kent Rehberi
ANTALYA’DA TÜRKOĞLU RÜZGARI

Antalya’da düzenlenen uluslararası kongreye, Türkoğlu Belediyesi de davet edildi.

Uluslararası düzenlenen “İnternational Congress on Domestic Animal Breeding Genetics and Husbandry” adlı kongrede Türkoğlu ilçesinin tarımsal coğrafi konumu ve yapısı da konuşuldu.

Kongreyi tertipleyen, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinden Doç. Dr. Çağrı Özgür Özkan konuşmasında, Türkiye’de ilk olarak gerçekleştirdiğimiz “Uluslararası evcil hayvan ıslahı, genetiği ve yetiştirme konulu kongremizdeki yaklaşık 12 ülkeden gelen katılımcı bilim adamlarına yapmış olduğu manevi destek ve hediyelerinden dolayı, Türkoğlu Belediye Başkanımız ve aynı zamanda meslektaşımız olan Ziraat mühendisi Osman Okumuş’a teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

Türkiye’den birçok bilim adamlarının yanı sıra, Yeni Zelanda, İran, Çin, Malezya, Amerika, Fas, Cezayir, Mozambik, Danimarka, Almanya ve Nijerya gibi çeşitli ülkelerden de bilim adamları katılım sağladı.

Bir Mesaj Yazın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Gaziantep web tasarım | 5s işyeri organizasyonu